Wczasy indywidualne

Serdecznie zapraszamy do Naszego Ośrodka na WAKACJE 2024

 

Ośrodek Wypoczynkowy Krokus znajduje się nad Jeziorem Wieleńskim w Przemęckim Parku Krajobrazowym

 

Proponujemy domki w zabudowie szeregowej.

Każdy domek ma 2 pojedyncze łóżka i 1 piętrowe, osobne wejście i położony jest dosłownie na plaży. Każdy jest po generalnym remoncie i w tej chwili posiada nowoczesne umeblowanie, minianeks oraz łazienkę.  Na wyposażeniu domku jest lodówka, czajnik elektryczny, talerze, sztućce.


 

Oferujemy również domki tzw. „Wilijki”.

Posiadają osobne wejście z tarasem. Do dyspozycji gości są dwa osobne pokoje, w każdym znajduje się łóżko podwójne. Domek posiada aneks kuchenny, przedpokój, łazienkę (WC + umywalka) i osobno prysznic. W domku znajduje się lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia, kuchenka elektryczna, telewizor.

 

Pole namiotowe.

Można jeszcze zamieszkać na polu namiotowym i codziennie rano jeść śniadanie na łonie natury oraz rozpocząć dzień od spaceru po zabytkowym Parku. Na polu namiotowym jest możliwość postawienia namiotu lub przyczepy kampingowej z możliwością przyłączenia do prądu. Na miejscu WC, umywalki oraz natryski. Pole jest oświetlone w okresie letnim.

 

Mamy boisko do piłki siatkowej, koszykowej, nożnej, badmintona, miejsce na grilla lub ognisko.

 

Aby móc jak najlepiej wypocząć nie musicie Państwo sami przygotowywać posiłków. Mamy dużą stołówkę, w której Pani Hania serwuje najpyszniejsze domowe obiady. Warto się o tym przekonać.

 

Mamy też sklep i mini restaurację. Można u nas kupić zapiekanki, hot-dogi, gofry, lody, napoje, bułki, chleb i wiele innych.

 

 I co najważniejsze, można się wykąpać i poopalać, bo plaża jest czysta i duża, a w okresie letnim strzeżona.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Informacje prezentowane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art.  66 § 1 k.c.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe

Plac Pielgrzymów 9,

Wieleń Zaobrzański

64-234 Przemęt
 

  biuro@ow-krokus.pl